به برنامه سازان ورکان خاورمیانه خوش آمدید

طراحی و ساخت اتوماسیون اداری

طراحی اتوماسیون اداری Office Automation به معنی خودکارسازی یا ماشینی شدن؛ به عبارتی ابزاری نرم افزاری و سخت افزاری تحت وب و اغلب همراه با نسخه موبایل برای مدیریت داده ها، مکاتبات، کارکرد پرسنل، تعاملات و روابط الکترونیکی حتی از راه دور در هر کسب و کار هوشمندی است. بانصب اپلیکیشن و برنامه های این سیستم در گوشی وکامپیوترهای مدیران و اعضای یک سازمان، تاثیرات مثبت آن را با چشم خود خواهید دید.

کاهش خطاهای انسانی، افزایش بهره وری، حذف کاغذ بازی تشریفاتی طی امور دفتری، گردش اسناد مالی در موسسات ازویژگی های مثبت برای سازمان یا شرکت های دارای تعداد زیاد ارباب رجوع و پرسنل، یا دفاتر مرکزی یک شرکت که چندین شعبه یا نمایندگی در موقعیت های جغرافیایی گوناگون دارند سیستمی مناسب وکارآمد به حساب می آید. نرم افزارهای هوشمند مدیریت و ارتباطات سازمانی مطابق با فناوری های مدرن و مرتبط با تکنولوژی های هوش مصنوعی است که مهندسین و کارشناسان تخصصی برنامه نویسان ورکان خاورمیانه با پشتیبانی رایگان اجرا می نمایند.

اتوماسیون های طراحی شده توسط ما

اتوماسیون سامانه صبر استان گلستان

اتوماسیون پارک علم و فناوری استان گلستان

اتوماسیون بین سازمانی سایبس

اتوماسیون پست و اوقاف ساپا

قبل از طراحی و ساخت اتوماسیون اداری نیاز به مشاوره دارید. شما می توانید برای اطلاع از هزینه طراحی و ساخت اتوماسیون اداری، فرم زیر را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.